Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 23.07.2008, 14:30
Mi sie podoba.
Tylko caly czas rozmyslam jak to bedzie z naroznikami, a mianowicie z tymi szczelinami


deszcz, wiatr itp bedzie walil po ryjach osobom siedzacym tam.

powinni to jakos zamknac. i druga rzecz czy kazdy bedzie mial dobry widok skoro A/B i C bedzie wyzsze od E i D to moga osoby siedzace gdzies na krawedziach naroznika moga nie widziec drugi rog boiska z powodu krawedzi dachow D badz E. W ogole ciekawi mnie czy oni zlacza te narozniki do D i E czy beda takie "przepascie", brzydko to bedzie wygladac.
przynajmniej tak to wyglada na wizualizacji.
ale mysle ze jaki jest O. to jest , ale chyba do czegos takiego nie dopusci..

ogolnie ok
jedyny MINUS - OKRAGLAK (widac to np. z widoku z gory)
Ostatnio edytowane przez e : 23.07.2008 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując