Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1145
Stary 23.07.2008, 13:24
Dla Ciebie pokazowy proces , dla mnie dochodzenie sprawiedliwości w sprawie partyjnego sługusa , który lata do prezesa partii i ujawnia mu akta śledztwa żeby tamten drugi mógł odpowiednio rozegrać tą sprawę politycznie i wzmocnić słupki. Na jakiej podstawie Jarosław Kaczyński mógł uzyskać dostęp do akt sprawy ?
Sąd wymierzy sprawiedliwość , zobaczymy po czyjej stronie jest racja
Póki co mieliśmy dziś przykład zaplanowanej błazenady mającej na celu destrukcję działalności komisji sejmowej

Cytat:
Wiadomo że chodzi o zemstę
Zapomniałeś dodać słowo ,,dla mnie" przed ,,wiadomo" , bo dla mnie nie wiadomo .

,,zachowujcie się teraz , ale przestańcie bo teraz filmują nas wiesz "

(mimo że odwolanie immunitetu dotyczy czegos calkiem innego )

Dotyczy czego innego , tylko wtedy Ziobrze nie przeszkadzał brak bezpośredniego stawienia się przed sądem . Ba demonstracyjnie i demagogicznie nie pojawiał się przed sądem aby wykazać jego stosunek do sprawy . Teraz wielki płacz i lament , że odbywa się ,,sąd kapturowy" .
Obłuda i tyle .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 23.07.2008 o godz. 13:28.