Białego jego metody na pewno nie były.
Sąd wypowie się w konkretnej sprawie . Nie będzie uznany za winnego , to tylko wielki + dla niego . Będzie uznany za winnego , to znaczy , że jednak nie jest ikoną czystości i świętości jakim wielu go maluje .
Tych co są niezrównoważeni emocjonalnie w trosce o ich dobro należy przebadać
Ja tam widziałem na tej sali mnóstwo przypadków zachwiania emocjonalnego .
,,zachowujcie się teraz , ale przestańcie bo teraz filmują nas wiesz "