Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
1140
23.07.2008, 13:04
Racja Marku. Należy się rozprawić z tym piewcą metod z najczarniejszych lat PRL-u - (tfu) Ziobrą. A tych co stoją na przeszkodzie - w kaftany zakuć i do psychuszki.
kalashnikov2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalashnikov2
Znajdź inne posty napisane przez kalashnikov2