Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 23.07.2008, 11:56
Jak sie tak przypatrzyć, to pewnie czcionka była by inna... Ale wg mnie jest taka jak jest bo w logu Salwatora jest identyczna i pewnie to było jakieś wymaganie żeby się nie gryzły.
Odpowiedz cytując