Wyświetl pojedynczy post
Sebo_TS
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.07.2008, 11:30
Krissu napisał(a):Wyświetl post
http://forum.wojsko-polskie.pl/odroc...cych-vf13.html
Tu spróbuj poczytać.
Ja nie orientuję się dokładnie w przepisach a tam są ludzie, którzy na pewno Ci pomogą.
Dzięki !
Już czytałem zanim mi to przesłałeś. Tylko tam chwilami sobie sami zaprzeczają z tym co mi powiedział "Kapral" na WKU
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując