Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2405
Stary 23.07.2008, 11:07
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Ci chodzi o Grzegorza Bronowickiego, to na przejściu do Legi tylko zyskał i sie wypromował i obecnie biega na boiskach w Serbii, a Szałachowski też się świetnie rozwijał, ale niestety nastapiła kontuzja (podonie u nas skończył Dawidowski). A też gadanie, że Pawłowski tak Legi kibicuje, on jest z Lubinam, a nie z Warszawy, tylko odpowiednio wcześnie ktoś z Legi się z nim skontaktował, a nasi działacze się spóźnili. Może teraz nastąpią jakieś transfery wreszcie, bo mają czas tylko do piatku!
A niby zawodnicy którzy przyszli do Wisły to stracili ?
Żuraw,Dudka,Błaszczu chyba nie wylądowali tragicznie ?
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując