kacpergawlo napisał(a):

|
Jeżeli Ci chodzi o Grzegorza Bronowickiego, to na przejściu do Legi tylko zyskał i sie wypromował i obecnie biega na boiskach w Serbii, a Szałachowski też się świetnie rozwijał, ale niestety nastapiła kontuzja (podonie u nas skończył Dawidowski). A też gadanie, że Pawłowski tak Legi kibicuje, on jest z Lubinam, a nie z Warszawy, tylko odpowiednio wcześnie ktoś z Legi się z nim skontaktował, a nasi działacze się spóźnili. Może teraz nastąpią jakieś transfery wreszcie, bo mają czas tylko do piatku!
|
A niby zawodnicy którzy przyszli do Wisły to stracili ?
Żuraw,Dudka,Błaszczu chyba nie wylądowali tragicznie ?