Wyświetl pojedynczy post
Sebo_TS
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.07.2008, 11:01
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Żona pewnie nie pracuje.
Jeżeli utrzymujesz ją, niedługo dziecko i dom to możesz się powołać na "jedynego żywiciela rodziny".
Ładne podanie o odroczenie z tego powodu powinno wystarczyć.
No i jako załączniki te wszystkie papiery, które masz.
Ja na Twoim miejscu poczekałbym aż się odezwą, ale papiery możesz mieć "w pogotowiu".
.
Żona pracuje. Tzn jest zarejstrowana w firmie, żeby później kase mieć z L4 i wychowawcze
Dom, właśnei, mieszkamy u niej w domu prywatnym ;/
Tylko że ten Kapral czy ktoś tam kazał przywiesc akt małżństwa .......
I już sam nie wiem co robić :/
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując