Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.07.2008, 10:55
Żona pewnie nie pracuje.
Jeżeli utrzymujesz ją, niedługo dziecko i dom to możesz się powołać na "jedynego żywiciela rodziny".
Ładne podanie o odroczenie z tego powodu powinno wystarczyć.
No i jako załączniki te wszystkie papiery, które masz.
Ja na Twoim miejscu poczekałbym aż się odezwą, ale papiery możesz mieć "w pogotowiu".

Ja w poniedziałek dostałem wezwanie na WKU. Wczoraj stawiłem się tam z papierami z UEK, przy okazji chciałem się dowiedzieć coś o Szkołach Oficerskich dla absolwentów. Odsyłali mnie po różnych pokojach, dopiero przy 4 podejściu udało mi się dowiedzieć to czego chciałem.
Pełen profesjonalizm, nie ma co.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 23.07.2008 o godz. 10:59.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując