Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.07.2008, 07:58
Jarza napisał(a):Wyświetl post
No to jest nadzieja, jestem deko ponad rok po studiach magisterskich.
Czyli to jest prawdopodobnie pismo o przesunięciu do rezerwy?

Chyba, że mam mega niefart i mnie dziabną jeszcze :/
nie do rezerwy a na okres gotowosci 12miesiecznej
w ciagu roku mogą Cię powołac ale nie muszą , a jezeli masz mgr to po okazaniu zawsiwadczenia co najwyzej 3 miesiace sluzby
zajrzyj tutaj
http://forum.wojsko-polskie.pl/odroc...6813e08ef8cc51
PS. soatels juz list "sprawy ewidencyjne"? jezeli nie to raczej bedzie to, ale 100% nie daje, listonosza się zapyatj co tam jest napisane
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 23.07.2008 o godz. 08:02.
Odpowiedz cytując