Jarza napisał(a):

No to jest nadzieja, jestem deko ponad rok po studiach magisterskich.
Czyli to jest prawdopodobnie pismo o przesunięciu do rezerwy?
Chyba, że mam mega niefart i mnie dziabną jeszcze :/
|
nie do rezerwy a na okres gotowosci 12miesiecznej

w ciagu roku mogą Cię powołac ale nie muszą , a jezeli masz mgr to po okazaniu zawsiwadczenia co najwyzej 3 miesiace sluzby

zajrzyj tutaj
http://forum.wojsko-polskie.pl/odroc...6813e08ef8cc51
PS. soatels juz list "sprawy ewidencyjne"? jezeli nie to raczej bedzie to, ale 100% nie daje, listonosza się zapyatj co tam jest napisane