|
Jeszcze a propos karty to zdaje sie, ze w zalozeniach miala ona spelniac wiele roznych funkcji, a nie byc tylko kawalkiem plastiku, ktory odbija sie przy wejsciu na stadion. Moze wlasnie dodatkowe mozliwosci zacheicly by ludzi do wyrabiania kart bo podnoszenie oplaty manipualcyjnej to zwykly szatntaz i nic wiecej.
|