Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 23.07.2008, 07:34
Jeszcze a propos karty to zdaje sie, ze w zalozeniach miala ona spelniac wiele roznych funkcji, a nie byc tylko kawalkiem plastiku, ktory odbija sie przy wejsciu na stadion. Moze wlasnie dodatkowe mozliwosci zacheicly by ludzi do wyrabiania kart bo podnoszenie oplaty manipualcyjnej to zwykly szatntaz i nic wiecej.
Odpowiedz cytując