Gdybym był Bednarzem wykupil bym tego pana:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ex/profil.html
W Wolfsburgi nie gra juz zadnej roli i za okolo 200 tys Euro Wolfsburg by go oddal..
I wypozyczylbym tego skrzydlowego:
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...nu/profil.html (tego Wolfsburg tez chce sie pozbyc..)
Na naszym rynku zainteresowalbym sie Hernanim i Sobolweskim z Korony.
Pozdro !