Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 23.07.2008, 06:53
Gdybym był Bednarzem wykupil bym tego pana: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...ex/profil.html
W Wolfsburgi nie gra juz zadnej roli i za okolo 200 tys Euro Wolfsburg by go oddal..
I wypozyczylbym tego skrzydlowego: http://www.transfermarkt.de/de/spiel...nu/profil.html (tego Wolfsburg tez chce sie pozbyc..)
Na naszym rynku zainteresowalbym sie Hernanim i Sobolweskim z Korony.

Pozdro !
Odpowiedz cytując