Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: $-land
Offline
#
242
22.07.2008, 22:57
uher
napisał(a):
W Fatkach na TVN-ie to było i wcale nie mówili, że to reklama
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...-web-hits.html
ale juz nie bede komentowac, bo sie ludzie strasznie bulwersuja...
northrop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do northrop
Znajdź inne posty napisane przez northrop