lepsze źródło transfermarkt.de niż gool.pl, myśle że to może jakiś dobry znak, może mają jakieś wtyki u menadżerów, bo skąd by wiedzieli że akurat 1,2mln . Oczywiście to są tylko domysły. Jeśli chodzi o wypowiedź J.B. to było słychać że nie jest głównym problemem negocjacje z CSKA, ale martwienie sie o pozwolenie o prace. Bednarz zawsze do końca trzyma transfery od niego nie usłyszy się jutro będzie Nei, lecz"negocjacje trwają albo Jeszcze daleka droga do porozumienia" A jutro Łysy może wyjść na konferencje i zaprezentować Nei

, najważniejsza jest zawsze wiadomość na oficjalnej
wiem jedno nie ma się co martwić słowami Bednarza, pamiętam jak dziś gdy po długich negocjacjach z Niedzielanem, coś poszło nie tak i wyszedł Bednarz i powiedział że nie ma szans żeby Wtorek grał u nas i to koniec negocjacji-jaki tutaj był wtedy lament

, ale parę dni potem wrócono do negocjacji i jak sprawa się skończyła wszyscy wiemy, jutro może być tak Bednarz przedstawia kolejną ofertę CSKA, Nei coraz mocniej naciska- CSKA w końcu się zgadza i nagle będzie blisko porozumienia, najważniejsze że Bednarz dzisiaj nie powiedział że sprawa jest nieaktualna