Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1131
Stary 22.07.2008, 22:28
Widzę , że pijesz dla zasady , bo innego powodu nie zauważyłem.
Pisałem , że Europa odrzuca OZE ?
Pisałem jedynie , że wraca moda na atom i to jest fakt .
Nie pisałem , że Merkel się nie kwapi z OZE , tylko że stara się odrzucić przyjęty za czasów Schroedera plan zamknięcia wszystkich elektrowni atomowych w RFN .
Unia jest świadoma , że nie da się wyrobić założonych norm wyłącznie na energii pochodzącej z wiatraczków .
To bardzo ciekawe , bo przymus państwowy oddziałuje na wiele aspektów życia codziennego . Jednak jako działalność terrorystyczną bym tego nie określał . Widzę , że Ty masz inne zdanie na ten temat . Rozumiem , że jest PRZYMUS i przymus
Ostatnio edytowane przez Mareq : 22.07.2008 o godz. 22:33.