http://www.wislakrakow.com/forum/pro...=editsignature
i wpisujesz np. [img]adres[/img] , lub cos piszesz i "zapisz podpis"
a te "bajery" tworzy sie roznymi programami... dla poczatkujacych nie jest to latwe. mozesz tez zwykle zdjecie z kompa dodac, oczywiscie wczesniej ladujac zdjecie np. na tinypic.com , przepisujesz adres i [img]adres[/img]
a jak Ci sie podoba kogos podpis to prawym klawiszem na obrazek - "Wlasciwosci" , przepisujesz adres i kopiujesz do
http://www.wislakrakow.com/forum/pro...=editsignature i dalej tak jak wczesniej pisalem
oczywiscie jesli autor tego obrazka sie zgodzi na kopiowanie

a "zero tolerancji..." badz "moj" mozesz na lajcie skopiowac