Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#986
Stary 22.07.2008, 21:45
http://www.wislakrakow.com/forum/pro...=editsignature
i wpisujesz np. [img]adres[/img] , lub cos piszesz i "zapisz podpis"
a te "bajery" tworzy sie roznymi programami... dla poczatkujacych nie jest to latwe. mozesz tez zwykle zdjecie z kompa dodac, oczywiscie wczesniej ladujac zdjecie np. na tinypic.com , przepisujesz adres i [img]adres[/img]

a jak Ci sie podoba kogos podpis to prawym klawiszem na obrazek - "Wlasciwosci" , przepisujesz adres i kopiujesz do http://www.wislakrakow.com/forum/pro...=editsignature i dalej tak jak wczesniej pisalem

oczywiscie jesli autor tego obrazka sie zgodzi na kopiowanie a "zero tolerancji..." badz "moj" mozesz na lajcie skopiowac
Ostatnio edytowane przez aNouc : 22.07.2008 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując