Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.07.2008, 21:31
Ja dostałem kiedyś bana za zareklamowanie jakiejś strony, chyba na dwa tygodnie alebo miesiąc nie pamiętam. Warn sie należał, a powinien być dłuższy bo to była głupia strona...czasami dla znajomych sie coś zrobi....
Odpowiedz cytując