|
bana zaliczyłem JEDNEGO bardzo podniósł mi ciśnienie- bo oczywiście był subiektywny i na wyrost (moim zdaniem), powodem był nadmiar szyderstwa i uszczypliwy komentarz wobec "tych z za błoń"- Obiektywnie , nie mam żalu do nikogo bo pewien poziom i ramy dyskusji trzeba trzymać, Premiera pozdrawiam!
|