Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.07.2008, 21:29
bana zaliczyłem JEDNEGO bardzo podniósł mi ciśnienie- bo oczywiście był subiektywny i na wyrost (moim zdaniem), powodem był nadmiar szyderstwa i uszczypliwy komentarz wobec "tych z za błoń"- Obiektywnie , nie mam żalu do nikogo bo pewien poziom i ramy dyskusji trzeba trzymać, Premiera pozdrawiam!
Odpowiedz cytując