Temat
:
Co robić w trakcie bana?
Wyświetl pojedynczy post
Carlton
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Polska
Offline
#
11
22.07.2008, 21:24
kacpergawlo
napisał(a):
Nie miałem się gdzie wygadać przez te 2 dni.
Ty nie mówisz poważnie?
Carlton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Carlton
Znajdź inne posty napisane przez Carlton