Wyświetl pojedynczy post
karmel1906
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Baile Atha Cliath

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.07.2008, 21:21
tragedia, nie wiedzialem co ze soba zrobic. caly swiat mi sie wrecz zawalil... zartuje. Co prawda bylo to troche temu,jeszcze jak bylem juniorem, nie bardzo juz kojarze za co, ale jednak czegos to uczy.Mnie osobiscie nauczylo to tego, zeby nie wdawac sie w niepotrzebne dyskusje i oszczedzic sobie zbędnych komentarzy jednozdaniowych. Nie mam zalu do nikogo za niego, bo nic sie nie dzieje bez przyczyny.
Zycze kazdemu juniorowi, aby sie zastanowil 5x czy cos napisac, bo czasem jak zobaczy sie jakies wypociny nowego, zwlaszcza jesli chce czyms blysnąć,ze niby jaki to on nie kumaty, to glowa boli...
pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez karmel1906 : 22.07.2008 o godz. 21:55.


Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż ciężko czasami ich wyprzedzić ....
Odpowiedz cytując