Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek1991
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: z nienacka
Offline
#
984
22.07.2008, 21:20
Rozczaruję Cię, jeżeli myślałeś, że to samochód Wiślaka
http://www.abg.com.pl/main
Sam się na to złapałem
Piotrek1991
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek1991