Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline
#
14
22.07.2008, 21:02
No to jest nadzieja, jestem deko ponad rok po studiach magisterskich.
Czyli to jest prawdopodobnie pismo o przesunięciu do rezerwy?
Chyba, że mam mega niefart i mnie dziabną jeszcze :/
Jarza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jarza
Odwiedź stronę domową użytkownika Jarza!
Znajdź inne posty napisane przez Jarza