Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 22.07.2008, 20:43
U nas zwów opóźnienie, spójrzcie na tempo prac w Lubinie,
bardzo szybko to wszystko tam przebiega i ich stadionik zaczyna nabierać
rzeczywistych kształtów, Oby tak dalej i i oby w innych miastach również !
http://www.skyscrapercity.com/showth...6#post22662346

czy przed budową trybuny będzie jeszcze jakaś wizualka całości z ostatnimi zmianami jak sądzicie
(myślę ze już niestety nie :( )
Runner



Odpowiedz cytując