U nas zwów opóźnienie, spójrzcie na tempo prac w Lubinie,
bardzo szybko to wszystko tam przebiega i ich stadionik zaczyna nabierać
rzeczywistych kształtów, Oby tak dalej i i oby w innych miastach również !
http://www.skyscrapercity.com/showth...6#post22662346
czy przed budową trybuny będzie jeszcze jakaś wizualka całości z ostatnimi zmianami

jak sądzicie
(myślę ze już niestety nie :( )