Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.07.2008, 17:12
Jarza napisał(a):Wyświetl post
No to Panowie teraz moja kolej...
Jestem ponad rok po studiach, spokojnie sobie pracuję a tu dziś do drzwi puka listonosz z przesyłką.
Dziewczyna nie odebrała na wieść, że to armia.. zobaczyła tylko skrawek tekstu "...powszechnego obowiązku obrony"

Nie chcę tego odbierać, bo śmierdzi mi kamaszami, ale z drugiej strony jak się to może skończyć?
Jeśli macie jakieś doświadczenie w tej kwestii, proszę o rady.

acha..dla jasności to pierwsze takie coś :/

PZDR
J
od razu po dostałem
sprawa wyglada prawdopodobnie tak ze musza dane uaktualnic i podjac decyzje co dalej
jezeli jest pod studiach(mgr, bo licencjat sie nie liczy) to bedziesz im musial zaniesc zaswiadczenie o ukonczeniu, a to oznacza stopien podoficera, gotowosc w ciągu 12 mieciecy(jezeli do tego czasu nie otzrymasz powolonia do automatycznie idziesz do rezerwy), słuzba w szkole podoficerskiej trwa 3 miesiące(to tak jezeli dostaabyc w ciagu tych 12 mieisecy )
zeby wreczyli ci bilet najpeirw musisz podpisac papierek (tak mi sie wydaje)
lepsze info znajdziesz na forum wojska polskiego
PS. jestem w okresie 12mieiscznym (ale i tak sobie studia zlatwiłem na wszelki wypadek)
Odpowiedz cytując