Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
51
22.07.2008, 16:13
Kocur
napisał(a):
Sam mam auto, które nie kupowałem żeby stało ale pracuję w ścisłym centrum Krakowa i nie mam zamiaru stać w korkach ani ich powiększać. MPK dojeżdżam w 15 minut.
Brawo. Słuszne podejście!
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89