Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.07.2008, 16:13
Kocur napisał(a):Wyświetl post

Sam mam auto, które nie kupowałem żeby stało ale pracuję w ścisłym centrum Krakowa i nie mam zamiaru stać w korkach ani ich powiększać. MPK dojeżdżam w 15 minut.
Brawo. Słuszne podejście!
Odpowiedz cytując