northrop napisał(a):

Kopenhaga (wiec raczej nie Rosja)... no i to jest reklama quicksilver chyba nie myslales, ze to prawdziwe?
|
A może być nawet Madagaskar co mnie to obchodzi ze nie Rosja ale ruscy
Napisane w temacie filmu ze russian więc tak napisałem pomysł trochę
Wywołujesz niepotrzebne dyskusje temat śmieszne filmiki wiec się tym kieruj a nie komentarzami wobec innych
swoją drogą
http://www.maxior.pl/film/105762/Wielka_bitwa_biurowa