Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 22.07.2008, 16:06
northrop napisał(a):Wyświetl post
Kopenhaga (wiec raczej nie Rosja)... no i to jest reklama quicksilver chyba nie myslales, ze to prawdziwe?
A może być nawet Madagaskar co mnie to obchodzi ze nie Rosja ale ruscy
Napisane w temacie filmu ze russian więc tak napisałem pomysł trochę
Wywołujesz niepotrzebne dyskusje temat śmieszne filmiki wiec się tym kieruj a nie komentarzami wobec innych

swoją drogą http://www.maxior.pl/film/105762/Wielka_bitwa_biurowa
Powód: dodawałem link
Ostatnio edytowane przez dymek_nhs : 22.07.2008 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując