Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
NooxABG
ARTYSTA
Od: 05.2008
Skąd: O2
Offline
#
969
22.07.2008, 13:08
medyk
napisał(a):
niewykluczone bo biletów pewnie będzie garść, nie ma trybuny C przeciez.
czy ja wiem czy taka garść? karnetów wcale dużo nie poszło, a nie wierzę że w 3 czy 4 dni zejdzie ich 10000.
NooxABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NooxABG
Znajdź inne posty napisane przez NooxABG