Wyświetl pojedynczy post
NooxABG
ARTYSTA
 
Od: 05.2008
Skąd: O2

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#969
Stary 22.07.2008, 13:08
medyk napisał(a):Wyświetl post
niewykluczone bo biletów pewnie będzie garść, nie ma trybuny C przeciez.
czy ja wiem czy taka garść? karnetów wcale dużo nie poszło, a nie wierzę że w 3 czy 4 dni zejdzie ich 10000.
Odpowiedz cytując