Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 22.07.2008, 10:00
nosu, dorotja w windowsie XP, robi się to tak:
-klikamy prawym przyciskiem mysz ( PPM) na mój komputer, dajemy właściwości;
- następnie zaawansowane;
- kolejno: wydajność->ustawienia;
- efekty wizualne i tam odznaczamy opcję 'użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu'

u mnie to przynajmniej działa oto efekt:
http://www.david.netmark.pl/przed.JPG
http://www.david.netmark.pl/po.JPG

Tyle ;-)
Ostatnio edytowane przez David. : 22.07.2008 o godz. 10:06.
Odpowiedz cytując