Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
961
22.07.2008, 07:28
Arkas
napisał(a):
Potrzebuje zrobic logo firmy ale nie mam zdolności w Photoshopie wiec może byłby jakiś uprzejmy użytkownik tego zacnego forum i za jakąś przysługę to zrobił
Więc PRIV jakby co :]
A jeśli nie ma nikogo takiego, to jakie firmy polecacie które się tym zajmują ?
Może jeszcze spróbuj innych programów :
Green Box Logo Maker
http://peb.pl/grafika/311831-rapidsh...ogo-maker.html
The Logo Creator
http://peb.pl/grafika/311677-rapidsh...o-creator.html
...
nieczytelny
...
Romy S.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Romy S.
Znajdź inne posty napisane przez Romy S.