Wyświetl pojedynczy post
Romy S.
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 22.07.2008, 07:28
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Potrzebuje zrobic logo firmy ale nie mam zdolności w Photoshopie wiec może byłby jakiś uprzejmy użytkownik tego zacnego forum i za jakąś przysługę to zrobił Więc PRIV jakby co :]
A jeśli nie ma nikogo takiego, to jakie firmy polecacie które się tym zajmują ?
Może jeszcze spróbuj innych programów :

Green Box Logo Maker

http://peb.pl/grafika/311831-rapidsh...ogo-maker.html

The Logo Creator

http://peb.pl/grafika/311677-rapidsh...o-creator.html
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując