http://wyborcza.pl/1,76842,5311862,R..._biologia.html
Aż dziwne, że takie coś "GW" puściła. Tytuł mówi wszystko: "Równouprawnienie nie ma szans z biologią". Środa i jej wyznawczynie powinny być oburzone.
Dla smaku cytat z artykułu:
Cytat:
|
A wracając do przesadnego równouprawnienia, może się ono okazać ślepą uliczką ewolucji. Za kilkaset lat nas już nie będzie, a mieszkający tu przedstawiciele innych współczesnych społeczeństw czy kultur (np. niektórych azjatyckich czy afrykańskich) będą wspominać: "A tak, byli tu kiedyś tacy Europejczycy, których kobiety zapragnęły zachowywać się jak mężczyźni, a mając bardzo skuteczną antykoncepcję, wiele z nich ze względów ambicji zawodowych lub też nadmiernych oczekiwań względem potencjalnego partnera rezygnowało z posiadania dzieci. Już dawno wymarli".
|
