Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 22.07.2008, 06:55
Jeśli chodzi o bramkarza to pewnie klub poczeka do zimy, wtedy kończy się kontrakt Juszczykowi.

Ciekawe jak rozwinie się sprawa z Nei - bodajże w piątek mija termin zgłaszania zawodników do meczów II rundy eliminacji LM. Nie chce mi się wierzyć, żeby klub podjął decyzję o takim wydatku tylko i wyłącznie z myślą o rozgrywkach ligowych. Dlatego do piątku coś się powinno w tej kwestii wyjaśnić.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując