|
Jeśli chodzi o bramkarza to pewnie klub poczeka do zimy, wtedy kończy się kontrakt Juszczykowi.
Ciekawe jak rozwinie się sprawa z Nei - bodajże w piątek mija termin zgłaszania zawodników do meczów II rundy eliminacji LM. Nie chce mi się wierzyć, żeby klub podjął decyzję o takim wydatku tylko i wyłącznie z myślą o rozgrywkach ligowych. Dlatego do piątku coś się powinno w tej kwestii wyjaśnić.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|