|
Z całym szacunkiem, ale treba być niezle .......niętym, by oceniać zawodnika po jednym meczu.
Moim zdaniem Iwański zagrał najlepiej ze wszystkich legionistów w meczu z nami.
Każdy od niego wymaga strzelania bramek, a on wkoncu jest ofensywnym pomocnikiem, który ma kierować grą.Tylko on sprawiał jakikolwiek kłopot naszym obrońcom- 2 razy iwręcz ośmieszył, gdy przeszedł jak tyczki 4 lub gdynasi zrobili potrojenie a i tak się utrzymał przy piłce.
Będą z niego ludzie
A co do tego transferu Legii tego kapitana z Hiszpanii, to należy się tylko cieszyć.Tego typu piłkarze tylko mogą wzmonic nie tylko Legie, ale i całą polską piłkę.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 22.07.2008 o godz. 03:59.
|