wisłaWieczysta napisał(a):

|
ja bym Ci polecał kupienie gotowego kompa. jeżeli sie na tym dobrze nie znasz to nie warto składać komputera, a jest dużo dobrych kompów na komputronik.pl sam tam kupowałem rok temu i wszystko działa
|
Bardzo wysoko cenie sobie poczucie humoru kosztujace kilkaset zł.
<Crasch> napisał(a):

I mam prośbę mógłby ktoś złożyć dobry sprzęt za 2000-2500 zł?
Zaznaczam że wole karte graficzną Nvidie (chyba ze ktoś przekona ze opyla sie Radeony kupować) i procek mógłby być Intela.
|
Owszem to da się zrobić - wydajnośc radka4870=GTXnvidia260 - jak masz ochote dopłacić także za gorszą jakoś obrazu, to prosze bardzo.
Bude sobie sam jakąs wybierz.
I wówczas podaj kwote, w jakiej nalezy sie zmieścic.
Jak rozumiem jesteś zainteresowany przepłaceniem?