Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?
Offline
#
1115
21.07.2008, 23:04
cpc
napisał(a):
Wilku, apropo administrowania uprawianego przez (nie)rząd Tuska:
Dla rządu pracuje już niemal 15 tysięcy urzędników. I wbrew zapowiedziom premiera Donalda Tuska liczba urzędników zatrudnionych w ministerstwach nie tylko nie zmalała, ale wciąż się powiększa. Armia biurokratów przez ostatnie trzy lata rozrosła się o ponad dwa tysiące osób - podaje "Newsweek".
http://www.kapitalizm.org/?action=sh...le&art_id=4657
a co się łączy z
http://qatryk.pl/magiczne-hasla-presja-inflacyjna/
- linka podesłał mi dzisiaj kumpel, i jest to jeden z lepszych jakie ostatnio trafił do mnie
i jeszcze jeden również o inflacji
http://smootny-clown.salon24.pl/84305,index.html
miłej lektury, polecam szczególnie wyborcom jaśnie Donalda.
ps.
Na h*j w szkołach uczyć się ekonomii, logiki jak można bardziej "postępowych" rzeczy, wiadomo ocb
W szkolach ucza ekonomii,tyle ze na podstawie gospodarki planowej...
Do tektsu nic nie trzeba dodawac - za to w Wikipedii jak zwykle roi sie od uczonych tez,co powoduje inflacje...
Pozdrawiam
You'll never know...
wyar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wyar
Znajdź inne posty napisane przez wyar