czesiu napisał(a):

|
Wisły nie stać na Pawłowskiego tak samo jak nie było stać na Iwańskiego. L zaoferuje mu 200 tys. E + premie, Wisła może dać 100 + 100 motywacyjnego i tego powinniśmy się trzymać. Czyli nas nie stać. Małecki może grać na prawej stronie.
|
Mi się na skrzydle najbardziej podoba Małecki. Według mnie z powodzeniem mógłby zastąpić Łobodzińskiego. Jednak stwierdzenie, że nas na kontrakt nie stać jest trochę błędne. Łobodziński ma 160+160, Cantoro w zeszłym sezonie zarobił z tego co się orientuję ponad 300 tys €. Z Pawłowskim problemem jest to, że on po prostu chcę grać dla Legii. Podobnie było choćby z Grosickim.