|
Wisły nie stać na Pawłowskiego tak samo jak nie było stać na Iwańskiego. L zaoferuje mu 200 tys. E + premie, Wisła może dać 100 + 100 motywacyjnego i tego powinniśmy się trzymać. Czyli nas nie stać. Małecki może grać na prawej stronie.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez czesiu : 21.07.2008 o godz. 22:14.
|