Wyświetl pojedynczy post
Kijek
Warszawski rozmywacz I
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 21.07.2008, 21:23
Isfahan napisał(a):Wyświetl post
http://www.legia.com/www/index.php?akt=2709

Bez komentarza.
buahahaha co to

Nesta, Pablo teraz mozecie jechac na fejmie

Niestety strone internetowa oficjalna redaguja debile.

Autor: Piotr Pytel - yyyyyyyyyyyy :|
chyba powinienem za niego przeprosic.

Ps. mnie kiedys wyborcza cytowala z naszego forum ale po wynagrodzenie sie nie zgłaszałem
Ostatnio edytowane przez Kijek : 21.07.2008 o godz. 21:25.


uderz w puchara
Odpowiedz cytując