Isfahan napisał(a):

buahahaha co to
Nesta, Pablo teraz mozecie jechac na fejmie
Niestety strone internetowa oficjalna redaguja debile.
Autor: Piotr Pytel - yyyyyyyyyyyy :|
chyba powinienem za niego przeprosic.
Ps. mnie kiedys wyborcza cytowala z naszego forum ale po wynagrodzenie sie nie zgłaszałem
