Wyświetl pojedynczy post
Wie300
Banita
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#955
Stary 21.07.2008, 21:20
Mam pytanie...
Czy byl ktos z dzieckiem w wieku ok. 9 lat na sektorze D i jak to wyglada w praktyce? Pytam, bo chce zabrac brata, ale nie wiem czy jest sens isc na D.
Odpowiedz cytując