Wyświetl pojedynczy post
Michu88
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2357
Stary 21.07.2008, 20:56
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Jak to Pawłowski realnie, skoro jak tylko PZPN przyzna mu rację to idzie do Legii? Tematu Wisły i Pawłowskiego chyba w ogóle nie ma (był, ale co było a nie jest... ). Bardzo bym chciał zobaczyć tego piłkarza u nas, ale nawet na to nie liczę. A Bednarz powinien na telefonie wisieć i opowiadać mu ciągle o tym jak wielkie ma szanse na grę u nas w LM lub P. UEFA i namawiać do gry w Wiśle (przy okazji zniechęcając do gry w Legii) wszelkimi możliwymi sposobami. No, ale najwyraźniej nie zależy nam na tym piłkarzu... :/
Najlepiej gdyby Bednarz naopowiadał Pawłowskiemu jak to było źle, kiedy on grał w (L), jak to źle było kiedy on był tam dyrektorem sportowym/rzecznikiem prasowym, a teraz to już w ogóle armageddon
A tak serio...jeśli ktoś chce grać w (L) to raczej nie ma zamiaru grać u nas...Pawłowski boi się rywalizacji z Łobo, gdyż w Zagłębiu ją przegrywał, więc prawdopodobnie i teraz by ją przegrywał...inna sprawa, że w (L) jest ten serb (Radović)i z nim też raczej nie wygra rywalizacji...no ale...
Ja bardzo bym chciał, żeby do Wisły trafił Hernani i Jodłowiec, albo chociaż jeden z nich...to powinien być nasz priorytet na to okno
Wisła i Śląsk na zawsze w sercu mym!!!
Odpowiedz cytując