Ludziki Hernaniego nikt nie kupi, chyba, że byłaby możliwość ściągnięcia go za darmo. A i to jedynie na kontrakcie motywacyjnym. To jest piłkarz dobry co najwyżej na polską ligę i nie wiem dlaczego zaczynacie temat, skoro klub go nie bierze pod uwagę. (mam nadzieję

)
Z transferów to pewne jest, że kiedyś tam wróci Barreto. Podobno dopiero po meczu z Żydami. Resztą to proponuje się podniecać, jak faktycznie staną się naszymi zawodnikami.