O ile to ten bramkarz co kiedyś bronił przeciw Polsce(a z tego co pamiętam to chyba tak) to możliwe że zostanie na dłużej.
Jeżeli chodzi o Koronę to Wisła pewnie będzie czekała na decyzję PZPN bo Hernani złożył papiery o rozwiązanie.
Jeżeli chodzi o Nei to możliwe że się zdecydujemy. Skorża wczoraj zobaczył jaka to siła wysoki napastnik(gol Kmiecika) a jednocześnie miał wielką wielką zlewkę z jego zachowania na boisku, techniki, gibkości. Pewnie sobie pomyślał gdybym miał takiego drąga tylko jeszcze żeby w piłkę grać umiał
W każdym razie takie 3 wzmocnienia to już by było super. Ważne jest też że ci piłkarze to nie byłyby wzmocnienia na rok 2. Nei może spokojnie 4 latka na swoim poziomie pograć. Hernani jest młodziutki, a ten Fin też młody jak na bramkarza.
A jeżeli chodzi o tego bramkarza. Nie pamiętam czy to w tym meczu na Cyprze gra bramkarza mi się podobała, czy we wcześniejszych meczach z Finami, w każdym razie bramkarza mieli dobrego.+++