czesiu napisał(a):

|
Ze względu na poziom sedziowania dla mnie mecz skandaliczny! Rocki, Szala, Aco powinni wylecieć z murawy. Dziwie się że Skorża o tym nie wspomniał na konferencji.
|
Pomyśl, co by było, gdyby zamiast Skorży był Smuda...
Skorża to facet z klasą, ale czasem mam wrażenie, że zbyt dobrze chce o wszystkich i wszystkim mówić, jakby w ogóle nie odczuwał emocji.
Ale w tym zawodzie to chyba pozytyw, w końcu - trener nie kibic.