Wyświetl pojedynczy post
Maćko
Urodzony optymista
 
 
Od: 07.2005
Skąd: w Was tyle pesymizmu?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 21.07.2008, 18:18
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Ze względu na poziom sedziowania dla mnie mecz skandaliczny! Rocki, Szala, Aco powinni wylecieć z murawy. Dziwie się że Skorża o tym nie wspomniał na konferencji.
Pomyśl, co by było, gdyby zamiast Skorży był Smuda...
Skorża to facet z klasą, ale czasem mam wrażenie, że zbyt dobrze chce o wszystkich i wszystkim mówić, jakby w ogóle nie odczuwał emocji.
Ale w tym zawodzie to chyba pozytyw, w końcu - trener nie kibic.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując