Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#949
Stary 21.07.2008, 18:03
Jesli ktos posiada napisy do filmu i.d. undercover to prosilbym o wrzucenie na jakis serw.

dziekowka gackos

dziekowka etiop
Powód: bom chcial podziekowac x2
Ostatnio edytowane przez nowy_piotrek : 21.07.2008 o godz. 18:25.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując