|
Jesli ktos posiada napisy do filmu i.d. undercover to prosilbym o wrzucenie na jakis serw.
dziekowka gackos
dziekowka etiop
Powód: bom chcial podziekowac x2
Ostatnio edytowane przez nowy_piotrek : 21.07.2008 o godz. 18:25.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
|