Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2347
Stary 21.07.2008, 17:31
ja chcę tylko przypomnieć ze obecnie 1 mln euro to jest o wiele mniej niż kilka lat temu
wiec nie sugerujcie sie magią euro, tylko przeliczcie sobie na złotówki i dopiero porównujcie

ps jestem za sprowadzeniem Neia i z tego co pamiętam, to Skorża pod koniec zeszłego sezonu mówił, że tylko w pucharach będziemy grali z 1 napastnikiem, wiec myślę ,że w lidze będzie normalnie 2


Odpowiedz cytując