|
ja chcę tylko przypomnieć ze obecnie 1 mln euro to jest o wiele mniej niż kilka lat temu
wiec nie sugerujcie sie magią euro, tylko przeliczcie sobie na złotówki i dopiero porównujcie
ps jestem za sprowadzeniem Neia i z tego co pamiętam, to Skorża pod koniec zeszłego sezonu mówił, że tylko w pucharach będziemy grali z 1 napastnikiem, wiec myślę ,że w lidze będzie normalnie 2
|