Wyświetl pojedynczy post
Wredny
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.07.2008, 16:56
JacobusTSW napisał(a):Wyświetl post
link do głosowania coś nie działa:/
Nie działa bo głosowanie się już zakończyło. Pytam o wyniki tego plebiscytu. Które miasta pojawią się na planszy Monopoly 2008. Te wymienione po lewej na stronce to chyba tylko kandydaci. A pamiętam Gdynię i Szczecin jako miasta z dzikimi kartami i całkiem dobrze im szło.
Odpowiedz cytując