JacobusTSW napisał(a):

|
link do głosowania coś nie działa:/
|
Nie działa bo głosowanie się już zakończyło. Pytam o wyniki tego plebiscytu. Które miasta pojawią się na planszy Monopoly 2008. Te wymienione po lewej na stronce to chyba tylko kandydaci. A pamiętam Gdynię i Szczecin jako miasta z dzikimi kartami i całkiem dobrze im szło.