flamengista napisał(a):

b) "w Polsce będzie miał lepiej niż w Bułgarii" - w jakim sensie? Sofia to też piękne miasto, zarobki porównywalne. No, chyba że analizujesz walory krakowianek, wtedy pełna zgoda.
.
|
No właśnie chodzi o to że mu nie płacą i min. dlatego chce odejść!