Wyświetl pojedynczy post
bearex
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2343
Stary 21.07.2008, 16:39
flamengista napisał(a):Wyświetl post

b) "w Polsce będzie miał lepiej niż w Bułgarii" - w jakim sensie? Sofia to też piękne miasto, zarobki porównywalne. No, chyba że analizujesz walory krakowianek, wtedy pełna zgoda.
.
No właśnie chodzi o to że mu nie płacą i min. dlatego chce odejść!
Odpowiedz cytując