Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#946
Stary 21.07.2008, 15:50
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Co wczoraj śpiewała Legia w rytm [TEJ] piosenki!?
Dla mnie luty dla Ciebie maj... i co dalej ;>? Może ma ktoś filmik jak to śpiewają?
Dla mnie luty dla ciebie maj... j... j... j... ITI
Dla mnie noce dla ciebie dni... j.... j... j... PSY
Odpowiedz cytując