w0lno. napisał(a):

Co wczoraj śpiewała Legia w rytm [TEJ] piosenki!?
Dla mnie luty dla Ciebie maj... i co dalej ;>? Może ma ktoś filmik jak to śpiewają?
|
Dla mnie luty dla ciebie maj... j... j... j... ITI
Dla mnie noce dla ciebie dni... j.... j... j... PSY