Po prostu Wiślak napisał(a):

Konrad, nie chce mi się już na to odpisywać i udowadniać krok po kroku, że piszesz delikatnie mówiąc bzdury. Wystarczy, ze przypomnę, iż takie podejście i wszystkie te demagogiczne tłumaczonka zwyciężały wśród doradców Cupiała np.: w 2003, 05,06 roku itd, prowadząc do przytłaczających klęsk Wisły. Niestety, pozostaje ubolewać, że zwyciężaja również dzisiaj.
Potwierdza to tylko, że w sporcie, Cupiał kompletnie nie umie otaczać się profesjonalnymi ludźmi, tylko takimi Basałajami, Kapkami czy innymi Rogalami, nie licząc drobnych wyjątków. I klakierami Twojego pokroju. Wy nawet nie wiedzie, gdzie błądzicie i co robicie źle. Dziesięć lat porażek w drodze do budowy naprawdę stabilnego i profesjonalnego klubu, mogącego uchodzic za średniaka europejskiego niczego Was tak naprawdę nie nauczyło.
Żaden klub nie robiący dobrych transferów, nie mający bazy treningowej, porządnej polityki kadrowej, sensownego scoutingu i regularnie osłabiający się, nie jest i nigdy nie będzie klubem stabilnym, nie przynoszącym strat – to prawda stara jak świat na którą jesteście odporni. Spełnienie je nie oznacza wymgania od Cupiała by „kupował jak oszalały zawodników” (nikt tego nigdy nie postulował), ale jak widzę jesteś chyba zbyt ograniczony, aby to dostrzec.
A zdobycie mistrzostwa Polski, na które się gdzieniegdzie powołujesz, nie jest synonimem dobrego zarządzania klubem i rekomendacją sportowej jakości w przeżartej korupcją lidze, której wicemistrz nie potrafi uporać się ostatnio nawet z białoruskim słabeuszem. Nie niweluje gigantycznego zadłużenia i bezmyślnego przetracania pieniędzy na różne sprawy. Więc w ogóle nie rozumiem tego argumentu jako dowodu na rzekome dobre zarządzanie Wisłą – nie tak znowu dawno mistrzami byli nawet ŁKS i Polonia, jak wiadomo "prawdziwe asy" w zarządzaniu
|
Czlowieku to na znak protestu ze klub jest zel zarzadzany wes sie zbanuj bo juz takie .......y piszesz ze za mi Cie szkoda.
Ja wiem ze sa wakacje i nie ma co w domu robic ale nie wiem idz na spacer rowerem pojedz gdies do lasu, albo pomoz matce w kuchni.
A o pilce nie pisz bo ni masz zadnego ale to zadnego pojecia o sprawach doroslych, jestes typowym polaczkiem ktory nic w zyciu nie osiagna a innych krytykuje.
Jakzes taki wspanialy napisz CV i podanie i porozsylaj po wszystkich klubach to na pewno dadza Ci prace bo w zadnym nie jest za dobrze.
Pamietaj gra na FM to nie to samo co prawdziwa zeczywistosc