Wyświetl pojedynczy post
Pastor777
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2336
Stary 21.07.2008, 15:40
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Pozwolę sobie zauważyć, że gdyby Nei miał 23, a nie 28 lat to cena była by zdecydowanie wyższa. I z pewnością przekraczająca możliwości finansowe Wisły.

Ja w ten transfer po prostu nie wierzę. CSKA to drużyna mocniejsza od Wisły, niby przez problemy finansowe facet musi odejść... Ale żeby do polskiej ligi?

Skoro sprawdził się w lidze portugalskiej i bułgarskiej, to chyba polska ektraklasa to dla niego degradacja. Skoro tak, dziwię się że nie idzie do Arabów. Poziom podobny co u nas, a kasa na pewno większa.

Powtarzam - nie wierzę w transfer Neia. Napastnika tej klasy w Polsce jeszcze nie było. I chyba długo nie będzie. To piłkarz, który spokojnie poradził by sobie w Bundeslidze, Grecji czy w Turcji. Tylko splot nieszczęśliwych dla niego wypadków sprawił, że w ogóle jest jakiś temat.

Ale Cupiał wykładający 1 mln € za zawodnika... Nie, to niemożliwe.
O czym Ty piszesz? Więc:
- CSKA to drużyna porównywalna z Wisła, wg. mnie nawet słabsza (magia nazwy)
- bułgarska ekstraklasa to jest degradacja... ale w Portugalii płacili mu pewnie jeszcze mniej, a w Polsce będzie miał lepiej niż w Bułgarii
- napastnika tej klasy nie było? Dobre... Robisz z niego jakiegoś półboga, a to zwykły gracz na poziomie wielu, którzy grali w naszej lidze.
- oczywiście, że poradziłby sobie w tych ligach... słabsze zespoły w Grecji i Turcji, sa na poziomie Wisły, albo gorzej (nawet jestem tego pewien, że gorzej)
- Cupiał już wyłożył 1 mln za zawodnika, a jesli wierzyć ostatnim informacją, to teraz wykłada nie 1mln, a "tylko" 750 tyś. Czyli tyle ile za Jirsaka
Ostatnio edytowane przez Pastor777 : 21.07.2008 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując