HEDu napisał(a):

Nie rozumiecie jednego i chyba nikt tego tutaj nie przeanalizował. Moze - gramy dobrze, moze - gramy ładnie, moze - nie tracimy wielu bramek, zanotowujemy same remisy.
NIE MAMY NAPADU, Brożek się zablokował (przynajmniej w sparingach), inni nie strzelają, najwiecej bramek ma chyba Jirsak ... strzelamy 1 bramke na mecz, tracimy takze 1.
Bez wzmocnien lub cudownego wrocenia formy niektorzych piłkarzy (Zieniu, Brozek), stawiam na remis 0-0 badz 1-1 z Beitarem, jesli sie uda, to moze byc oczywiscie 1-0 dla nas badz co gorsza dla nich. Ale wysokich rezultatow nie ma co sie spodziewac, bo nie ma kto strzelac bramek a defensywe mamy dobra.
|
Faktycznie wyniki meczów sparingowych są niezmiernie ważne. Tylko się nie wieszaj z tego powodu, proszę!
Kurde nie wiem czy warto grać w ogóle z Beitar'em i w lidze, skoro kolega mówi, że Brożek się zablokował, strzelamy mało bramek i ciągle tracimy... Jest w ogóle sens grać w tym sezonie!? Może się wycofajmy!